Şeker Mahallesi İsmail Beliğ Sk. Yüksek Apt. No:1/B Selçuklu / KONYA
0 332 322 90 87
tr

Hakkımızda

 

MKS Bilgi İşlem Konyada Bilgisayar Sunucu Kurulum Hizmeti, Teknik Servis, Paket Program, Firewall, Antivirüs, Muhasebe Yazılımı ve Bilgisayar Yedek Parçası Satışı alanlarında çalışmaktadır.

VİZYONUMUZ

MKS Bilgi İşlem müşterilerinin istediği şartlar ve beklentileri doğrultusunda ürün ve hizmette sürekliliği sağlayarak, hızlı ve güvenilir hizmetini; eksiksiz ve dünya standartları çerçevesinde yerine getirmeyi kendisine amaç edinmiştir. Firmamız bu amacı doğrultusunda; müşteri memnuniyetine önem vererek, teknolojiyi takip etmek adına personeline en uygun çalışma ortamı ve eğitimi sağlayarak, sisteminde sürekli iyileşme ve gelişme felsefesini benimseyerek ulaşacağının bilinci ve kararlılığı içindedir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin memnuniyetlerini artırmak

Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak

Uygun fiyata müşterilerimize özel uygun hizmetleri sunmak

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sadece KONYANIN değil, bölgenin lider firması olma hedefi ile hareket eden kuruluşumuzun kalite politikasını oluşturan ana ilkeler şunlardır; Müşteri odaklı kalite ve estetiğin öncüsü olarak beklentilere cevap verecek üretimlerimizi müşterilerimize sunmak. Sürekli iyileştirme felsefesiyle kalitesini artırmak. Kaliteye duyarlı organizasyon yaparak, üretimlerimizde kalitenin esas alındığı ölçme ve değerlendirme mekanizmalarını etkin kılmak.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: